Dienas velobrauciens

Dienas braucienā būs pieejami trīs maršruti/distances: 14, 24 un 42 kilometri. Maršruti vedīs gar Ventas ieleju, cauri šaurām meža taciņām, gar Padures muižu un klēti, gar Nabes ezeru un atpakaļ gar Keramiku. Braucienu dalībniekiem būs iespēja apstāties speciāli veidotās pieturās, lai izpildītu dažādus uzdevumus, veldzētu slāpes, baudītu dabu un labu kompāniju. Visi maršruti sāksies no Kuldīgas Pilsētas estrādes.

Organizētāji un pasākuma atbalstītāji šogad par godu Velofestivāla 10.jubilejai ir parūpējušies par īpaši plašu balvu klāstu un aizraujošu dienas programmu Pilsētas estrādē. Ikvienam dalībniekam, kurš izvēlēsies kādu no trīs garuma maršrutiem un veiks atzīmes organizatoru izveidotajās pieturas vietās, būs iespēja piedalīties loterijā un iegūt kādu no diviem pavisam jauniem velosipēdiem, vai citas balvas.

Lūdzu, ņemiet vērā: šīs nav sporta riteņbraukšanas sacīkstes! Šis ir nesteidzīgs atpūtas un izklaides brauciens ģimenēm un visiem tiem, kam patīk braukt ar velosipēdiem un baudīt dabas burvību!

Dalībnieku reģistrācija braucienam sāksies š.g. 1.aprīlī. Dalība Velofestivālā ir bezmaksas!

Pasākuma programmu var apskatīt šeit.