Karte

karte_2016_dienas_visi

1.MARŠRUTS (12 km)

Mazajā 12 km maršrutā varēsiet piestāt divās atraktīvās pieturās. Dienas brauciena dalībnieki no Pilsētas estrādes visi reizē dosies Velo parādē pa Pētera un Liepājas ielu, lai jau Baznīcas ielā sēstos divriteņiem mugurā un dotos skaistajā braucienā pa iepriekš izvēlētajiem maršrutiem. Šķērsojot seno tiltu pār Ventu, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Eiropā platāko ūdenskritumu – Ventas rumbu, trase nogriežas pa kreisi un ved pa Krasta ielu līdz Vilkaču ceļam. Tur braucēji nogriežas pa labi un pēc 6,7 km mērošanas nokļūst “MILZU!” punktā (P1), kur atklās, ka brokastu pārslas izmantojamas ne tikai ēšanai! Savukārt Mežvaldes atpūtas laukumā (P2), kur satiekas visi maršruti, būs Bērnu un jauniešu centra organizētā “Riču – raču” pietura, kuru dalībnieki sasniedz pēc nobrauktajiem 8,4 km.

2.MARŠRUTS (28km)

28 km garā maršruta dalībnieki, atšķirībā no 1.maršruta dalībniekiem, turpina braucienu pa grantēto ceļu uz Smilšu alu pusi, kur “Ostos” – leģendārā aktiera Ēvalda Valtera dzimtajās mājās – darbosies Rumbas pagasta pārvaldes veidotā Spēka osta (P3), kuru braucēji sasniedz pēc 7,8 km. Braucot pa grantēto ceļu, pie Grantskalniem velobraucēji griežas pa labi un turpina maršrutu pa ainaviski pievilcīgo meža ceļu līdz nākamajai pieturai. Pazīsti mežu un dzīvību tajā? Par to visu “Zaļā” pieturā (P4), tas ir maršruta 16,4 km. Tālāk ceļš ved gar gleznainajiem Bručiem, pāri Riežupes gājēju tiltiņam līdz “Riču – raču” (P2), kas atrodas 24,7 km, un atpakaļ uz Pilsētas estrādi.

3.MARŠRUTS (42km)

42 km garā distance pa Riežupes dabas parku, Ventas ieleju un Maņģenes mežu apkārtni ir īsts piedzīvojumu maršruts, kurā būs iespēja baudīt ne tikai gleznainās ainavas, bet arī pa ūdeni šķērsot Riežupi! Šī maršruta dalībnieki varēs izpildīt aizraujošos uzdevumus šādās pieturās P3 (7,8 km), P5 – “Gandra ligzdā”, kas atrodas maršruta 18 km, braucējus sagaidīs īsteni rokeri un viņu sarūpēti pārsteigumi, P4 (24,3 km) un P2 (38 km).