Aplikācija

Kas ir mobilā velo aplikācija?

Velokuldīga ir Andronoid aplikācija, kas attēlo Kuldīgas Velo festivāla 2017 maršrutus un atbilstošos krustpunktus uz OpenStreets kartes bāzes. Aplikācija izmato jūsu viedierīces globālos pozicionēšanas datus (GPS) un pēc Latvijas kartes lejupielādes un maršrutu sinhronizēšanas darbojas bez mobilo datu izmantošanas. Aplikācija izstrādāta kā standarta Maps.Me aplikācijas funkcionalitātes papildinājums.
Piedāvātos maršrutus iespējams izvēlieties zem sadaļas Bookmarks. Izvēlētais maršruts redzams iezīmēts ar līniju, jūsu atrašanās vieta – ar bultiņu, kas seko jūsu pārvietošanās virzienam. Maršrutā esošie krustpunkti atzīmēti ar sarkanām zvaigznītēm.

Atrodoties 40m radiusā no tuvākā krustpunkta, redzēsiet uznirstošo paziņojumu ar krustpunkta numuru, kā arī paziņojumu par to, ka esat iebraukuši konkrētajā punktā, kā arī, gadījumā, ja Jums ir iespējota paziņojumu saņemšanas skaņas signāla opcija, skaņas signālu.

LEJUPLĀDĒT APLIKĀCIJU

Kā lietot mobilo aplikāciju VELOKULDIGA?

1. Viedtālrunī pie Iestatījumi iespējo/aktivizē “Lokācija” (t.i. GPS)
2. Aktivizē/atver lietotni Velokuldīga
3. Notiek organizatoru veidoto maršrutu sinhronizācija (ja ir pieslēgums internetam)
4. Izvēlies kādu no pieejamajiem maršrutiem (Bookmarks)
5. Uzsāc pārvietošanos maršrutā
6. Par nokļūšanu kontrolpunkta tuvumā vizuāli norāda bultas simbols, kā arī signalizē skaņas signāls un īslaicīgs teksta paziņojums ar papildu informāciju
7. Lai izdodas!

NB: Velokuldīga lietotnes darbības precizitāte var
atšķirties atkarībā no konkrētās viedierīces un apkārtējiem vides objektiem!

 

LEJUPLĀDĒT APLIKĀCIJU