Dienas braucienā – 2 dažāda garuma maršruti, naktī viens!

Vēl tikai 2 dienas un jau šo sestdien, 24.augustā, Kuldīgas Velofestivāls ikvienu aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida cienītāju aicinās izbaudīt pārsteigumiem bagātu dienu un nakti Kuldīgas pusē.

Šogad paredzēti 2 garumu maršruti – 13 un 25 kilometri, dienas braucienos pa Kuldīgu un Kurmāles pagasta teritoriju. 13 kilometru maršruts pārsvarā virzīsies pa nelieliem, labi izbraucamiem koplietošanas ceļiem, kā arī pa velobraukšanai atbilstošiem meža ceļiem. 25 kilometru maršruta sākuma posms būs kopīgs ar īsākā maršruta daļa, pēc tam tas virzīsies tālāk pa koplietošanas un meža ceļiem. Nelieli maršruta posmi  (300 – 500 metri) virzīsies pa iebrauktiem pļavu ceļiem, taču ņemot vērā labvēlīgos laika apstākļus, arī tie ir piemēroti ikvienam velobraucējam. Katrā no maršrutiem paredzēta viena īpaši veidota pietura, kurā būs vairākas aktivitātes velobrauciena dalībniekiem. Maršruti tiks marķēti dabā ar virziena zīmēm.

Nakts velo brauciens šogad būs pārsteigumiem bagāts. Maršruts plānots 14 kilometru garumā un pārsvarā virzīsies pa labi izbraucamiem meža ceļiem. Nakts velo brauciena dalībniekiem būs jāvadās pēc īpaši gaismotām norādes zīmēm. Nakts maršruts būs atšķirīgs no Dienas brauciena maršrutiem.

Vēršam uzmanību, ka šis ir brīvā laika un atpūtas velo brauciena pasākums, kurā tiek izstrādāts īpaši šim pasākumam domāts maršruts, saskaņojot to ar zemju īpašniekiem, līdz ar to, maršruta karte būs pieejama un publiskota tikai pasākuma dienā. Aicinām nesteidzīgi baudīt velobraucienu un pasākuma programmu!

Aicinām dalību reģistrēt iepriekš www.velokuldiga.lv , kā arī pasākuma dienā, Pilsētas estrādes parkā.

Uz tikšanos Kuldīgas velofestivālā!

Comments are closed.