2. aprīlī sāksies reģistrācija 11. Kuldīgas velofestivālam

Ar prieku ziņojam, ka Otrajās Lieldienās, 2. aprīlī, tieši plkst. 9.00, sāksies reģistrēšanās Latvijā lielākajam nekomerciālajam velofestivālam, kas 26. maijā norisināsies Kuldīgā un tās apkārtnē.
Reģistrēšanās gan dienas, gan nakts braucienam notiks interneta vietnē www.velokuldiga.lv, un būs iespējama līdz 24. maija plkst. 24.00.
Kā katru gadu notiks gan dienas, gan nakts brauciens, un pasākuma organizatori gādās, lai jūs pavadītu laiku jaukā, mierīgā, bet brīžiem trakulīgi interesantā atmosfērā, kas dos neaizmirstamas emocijas. Skanēs mūzika, šķindēs zvaniņi, valdīs līksmība un prieks par pārsteiguma balvām un lielo laimestu – velosipēdu, kuru dāvās veloatlaides.lv. Nakts brauciena dalībnieki spīdēs kā jāņtārpiņi un viņu braukšanas ceļš šogad īpaši pārsteigs. Būs gan spēka putra nogurušajiem dienas braucējiem, gan spēcinoša zupa nakts braucējiem. Un kur tad vēl konkursi, īpašas izklaides bērniem, velo jaunumi un citas padarīšanas saistītas ar velo tēmu. Velofestivāla programmu ar dažādām aktivitātēm papildinās Dānijas vēstniecība Latvijā. Par atraktivitāti un viesmīlību gādās lieliskais pasākuma vadītājs Māris Grigalis.
Dienas brauciena “epicentrs” būs Kuldīgas Pilsētas estrādes parkā, bet nakts brauciena – Kuldīgas Pilsētas dārzā.
Pasākuma dienā reģistrēšanās dienas braucienam Pilsētas estrādē sāksies 10.00, bet nakts braucienam Pilsētas dārzā – 22.00.
Dienas braucienā būs pieejami trīs maršruti: 15, 30 un 45 kilometrus gari. Maršruti vedīs pa Kuldīgas novada Kurmāles, Pelču un Snēpeles pagastu.
Šogad, atšķirībā no citiem gadiem, dienas braucienā katram maršrutam būs atsevišķs starta laiks. Plkst. 10.30 trasē dosies dalībnieki, kuri mēros 45 km, plkst. 11.30 – tie, kuri brauks 30 km, bet plkst. 12.00 starts tiks dots īsākās distances dalībniekiem. Starts nakts braucienam – plkst. 23.00.
Dalībniekiem būs iespēja apstāties speciāli veidotās pieturās, lai izpildītu dažādus uzdevumus, veldzētu slāpes, baudītu dabu un labu kompāniju.
Dienas un nakts brauciena kulminācijā notiks dalībnieku apbalvošana un koncerti. Pasākuma galvenais atbalstītājs veloatlaides.lv, kas dienas brauciena dalībniekam izlozes kārtībā un spožākajam nakts brauciena dalībniekam pēc žūrijas komisijas vērtējuma, dāvās velosipēdus.
Velofestivālu organizē Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs sadarbībā ar Kuldīgas novada Domi un Kuldīgas novada sporta skolu.
Sīkāka informācija sekos!

Comments are closed.