Veloatlaides.lv Velofestivāla dalībniekiem dāvinās 3 jaunus velosipēdus

Jau šo sestdien, 27.maijā, Kuldīgas pilsētas estrādē pulcēsies simtiem velo entuziastu, kuri piedalīsies lielākajā nekomerciālajā riteņbraukšanas pasākumā Latvijā – Kuldīgas Velofestivālā. Par cik šogad pasākums notiks jau 10.gadu pēc kārtas, Velofestivāla draugs un atbalstītājs “Veloatlaides.lv” pasākuma dalībniekiem dos iespēju tikt pie diviem jauniem velosipēdiem.

Jau no paša rīta, plkst. 9:00, pie reģistrācijas teltīm dalībniekiem tiks izsniegtas izvēlēto maršrutu aprocītes ar atbilstošajiem maršrutu krustpunktu numuriem un pieturpuntkiem. Lai piedalītos izlozē, dienas brauciena dalībniekiem būs jāpiestāj pieturās izvēlētajā maršrutā, jāveic sagatavotie uzdevumi un jāsaņem zīmoga nospiedums dalībnieku aprocē. Dalībnieka aproces piedalīsies izlozē par galveno un citām veicināšanas balvām brauciena beigās, tās nododot atpakaļ reģistrācijas teltīs.

Šogad tiks izlozēti šādi velosipēdi:

Stucchi Dirty Road S595 26″ MTB balts velosipēds :

Ražots Itālijā , Rāmis – MTB 26″, tērauda. Dakša – suspended FX-711.

Zobrati – Shimano TZ50.  Pārsl. rokt. – Saiguan Revo 7×3.  Klaņi – MTB tripla.

Brīvrumba – 7V index.   Bremzes – V-veida, alumīnija
Rati – MTB 26″,  alumīnija aploces , Riepas – MTB 26×195, melnas
Iznesums – tērauda , Stūre – H.L. 110PP, tērauda , Stute – tērauda
Sēdeklis – MTB FM 5207 , Izmēri – vīriešu -48, sieviešu – 46.

Gaumīgs un stilīgs Kenzel Corso velosipēds, vasarīgā gaiši zaļā tonī:

 

Kā arī šogad tiks piešķirta arī specbalva pašam mazākajam dalībniekam – Laufrad LR M velosipēdiņš.

Arī šogad velofestivāla organizatori un atbalstītāji sarūpējuši balvas dažādās nominācijās, piemēram, vecākais dalībnieks, atraktīvākā komanda u.c.

Mūsu draugs un atbalstītājs VeloAtlaides.lv aicina iepriekš sagatavoties velobraucienam un dāvina 25% atlaižu kuponu savā internetveikalā veloatlaides.lv vienam pirkumam ikvienam velofestivāla dalībniekam. Velofestivāla dalībnieki, kuri savu dalību jau reģistrējuši, kā arī tie, kuri veiks to turpmāk, atlaižu kuponu saņems elektroniski uz norādīto epasta adresi.

Velofestivālu organizē Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs sadarbībā ar Kuldīgas novada Domi un Kuldīgas Novada sporta skolu.

 

Comments are closed.