Kuldīgas Velofestivāla noslēgumā uzstāsies DZELZS VILKS!

Ja svinam, tad svinam kārtīgi! Kuldīgas Velofestivāla 10.jubilejas gads paies vienās svinībās! Īpaša gaisotne un pārsteigumi būs ik uz soļa – sākot ar ārkārtīgi plašu un vērtīgu balvu klāstu, interesantām radošajām darbnīcām, jautrām un atraktīvām maršruta pieturām, un beidzot ar vēl nebijušu uguns šovu un jubilejas gada noslēguma koncertu, kurā uzstāsies Dzelzs Vilks.

Latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks” ir viena no spilgtākajām roka apvienībām Latvijā. 26 pastāvēšanas gados grupa izdevusi 13 studijas albumus un vienu dziesmu izlasi (2016), ieguvusi septiņas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas, un šobrīd ir viena no jaudīgākajām Latvijas koncertējošām rokgrupām. Šobrīd“Dzelzs vilks” turpina radīt arvien jaunas, veiksmīgas dziesmas un albumus – tikko saņemtā “Zelta mikrofona” balva par labāko rokmūzikas albumu (“Perfekta rītdiena”) tam ir kārtējais apliecinājums.

Kuldīgas Velofestivāls tiek veidots kā relaksācijas brauciens 3 dažādu garumu dienas brauciena distancēs un 1 nakts brauciena distancē bez sacīkšu elementiem un bez dalības maksas. Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu dzīves veidu, aktualizēt kustību svarīgumu iedzīvotāju vidū, kā arī pievērst uzmanību apkārtējās vides kvalitātei un popularizēt aktīvo atpūtu caur riteņbraukšanu Kuldīgas novadā, uzsverot to, kā drošu, videi draudzīgu un ekonomisku pārvietošanās veidu.

Reģistrācija pieejama www.velokuldiga.lv

Comments are closed.