Kuldīgas Mākslas skola rūpēsies par Velofestivāla vizuālo noformējumu

2017.gads ir atzīts par ilgtspējīga tūrisma gadu, tāpēc arī Kuldīgas Velofestivālu šogad caurvīs zaļā tēma. Šī gada pasākuma filozofija balstās uz I.Ziedoņa Zaļās pasakas motīviem, kurā izskan vēstījums “Mežs ienāk pilsētā”. Līdz ar to zaļā domāšana un meža tēma pasākumā būs jūtama gan dekorācijās, gan aktivitātēs un radošajās darbnīcās.

Kuldīgas Mākslas skolas audzēkņi un skolotāji pasākuma vietu Kuldīgas pilsētas estrādē pārvērtīs īstā pasaku mežā ar dažādām lielām, ne tik lielām, košām, interesantām un pats galvenais, paštaisītām dekorācijām ar Stiga RM bērza saplākņū rūpnīcas atbalstu, saistībā ar meža tēmu. Pateicoties Mākslas skolas bērnu un skolotāju radošajām idejām, būs pieejamas arī dažādas ar mākslu saistītas darbnīcas pasākuma dienā, kā piemēram, lielformāta gleznošanas studija, animācijas studija u.c.

“Pasākuma vizuālais noformējums ir neatņemama pasākuma sastāvdaļa, lai dalībniekiem un pasākuma apmeklētājiem tiktu radīta atbilstoša noskaņa un pasākums būtu izdevies. Mēs ticam, ka Mākslas skolas audzēkņu veidotās dekorācijas, kuras tapušas ar Stiga RM bērza saplākšņa rūpnīcas atbalstu atdzīvinās pasākuma filozofiju un uzburs īpašu gaisotni,” uzsver organizatori.

Pasākumu organizē „Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs” sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību, Nīderlandes vēstniecību Latvijā, Eiropas Komisijas biroju Latvijā, Kuldīgas novada sportaskolu, LIAA tūrisma departamentu. Pasākumu atbalsta Velokurjers.lv, Latvijas Riteņbraucēju apvienība, Kurzemes Radio, Stiga RM bērza saplākšņu rūpnīca, Ineses Tortes, Coca-Cola Company, Milzu!, Dip-Dap u.c.

  

  

 

Comments are closed.