10.Kuldīgas Velofestivālu vadīs izcilais latviešu aktieris Intars Rešetins

Šī gada 27.maijā Kuldīgā jau 10.gadu tiksies visi velo entuziasti un aktīvā dzīvesveida piekritēji, lai piedalītos lielākajā nekomerciālajā riteņbraukšanas pasākumā Latvijā – Kuldīgas Velofestivālā.

Šogad šo īpašo pasākumu vadīs izcilais latviešu aktieris Intars Rešetins. “Velosipēds ir viens no kolosālākajiem cilvēces izgudrojumiem, jo tas paver daudz priekšrocību, proti, iespēju pārvietoties svaigā gaisā, apjūsmot Latvijas pilsētskatus un ainavas, pie reizes tā ir iespēja saudzīgi uzturēt sevi formā,” par pasākuma filozofiju izsakās Intars. Pasākuma vadītājs rūpēsies par to, lai pasākuma dalībnieki spētu izjust lielisko pasākuma atmosfēru, izbaudītu kopā būšanu un gūtu iespēju piedalīties jautors, aktraktīvos konkursos.

Visas dienas garumā Kuldīgas pilsētas estrādē būs skatāmas izstādes, pieejamas dažādas radošās darbnīcas, atrakcijas un spēles. Būs iespēja piedalīties konkursos un laimēt balvas no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem. Piedaloties jebkurā dienas brauciena maršrutā, katram dalībniekam būs iespēja laimēt kādu no diviem pilnīgi jauniem velosipēdiem no pasākuma galvenā atbalstītāja Veloatlaides.lv, kā arī citas balvas.

Nakts velo braucienā tiks meklēts spožākais dalībnieks, uz brīvdabas kino ekrāna būs iespēja atskatīties uz dienas braucienā piedzīvoto, kā arī tiks rādīta Kārļa Kazāka filma “Velomūzika”. Kamēr nakts brauciena dalībniekus sildīs karstā velo zupa, būs iespēja piedalīties konkursos un laimēt balvas. Tūlīt pēc apbalvošanas visus dalībniekus priecēs uguns šovs “Metheorite”, grupas DZELZS VILKS koncerts un jubilejas gada noslēguma salūts.

Plašāka informācija par pasākuma programmu un jaunumiem pieejama mājas lapā www.velokuldiga.lv.

Pasākumu organizē „Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs” sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību, Nīderlandes vēstniecību Latvijā, Latvijas Investīcijas un attīstības aģentūru (LIAA), Eiropas Komisijas biroju Latvijā, SIA “Velokurjers”, Kuldīgas novada sporta skolu u.c.

Comments are closed.