KULDĪGAS VELOFESTIVĀLAM JUBILEJAS GADS

Šī gada 27.maijā visi ceļi vedīs uz Kuldīgu, kur notiks lielākais nekomerciālais riteņbraukšanas pasākums Latvijā – Kuldīgas Velofestivāls. Šogad pasākums notiks jau 10.gadu, tāpēc pasākuma dalībnieki, līdzjutēji un visi citi apmeklētāji visas dienas garumā tiks priecēti ar izstādēm, konkursiem, radošajām darbnīcām, atrakcijām un daudziem citiem pārsteigumiem no pasākuma organizētājiem un atbalstītājiem!

Par galvenajām balvām būs parūpējies mūsu ilggadējais draugs un sponsors Veloatlaides.lv, kurš diviem Velofestivāla dalībniekiem sagādās pavisam jaunus un modernus velosipēdus, kā arī jebkuram pasākuma dalībniekiem būs iespēja iegādāties jaunu velosipēdu Veloatlaides.lv veikalos Rīgā ar 25% atlaidi, uzrādot Velofestivāla akcija kuponu.

Šoreiz pasākuma filozofija ir pavisam vienkārša un balstās uz I.Ziedoņa Zaļās pasakas motīviem, kurā izskan vēstījums “Mežs ienāk pilsētā”. Līdz ar to zaļā domāšana un meža tēma pasākumā būs jūtama gan dekorācijās, gan aktivitātēs un radošajās darbnīcās, gan konkursos un balvās.

“2008.gadā, kad notika pirmā Velodiena Kuldīgā, tās atklāšanā piedalījās, tolaik esošais Latvijas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis, tagadējais Latvijas Valsts prezidents, kurš ar savu atbalstu palīdzēja ielikt pamatus Kuldīgas Velofestivālam, kurš notiek vēl šodien. Šo desmit gadu laikā esam izauguši no vietēja mēroga riteņbraukšanas pasākuma līdz Latvijā lielākajam nekomerciālajam Velofestivālam, par ko varam pateikties visiem velo entuziastiem, aktīva dzīves veida piekritējiem un atbalstītājiem! Par godu mūsu apaļajai jubilejai šogad, Velofestivāls būs vēl īpašāks!” saka Kuldīgas aktīvās atpūtas centra vadītājs Artis Gustovskis.

Kuldīgas Velofestivāls tiek veidots kā relaksācijas brauciens 3 dažādu garumu dienas brauciena distancēs un 1 nakts brauciena distancē bez sacīkšu elementiem un bez dalības maksas. Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu dzīves veidu, aktualizēt kustību svarīgumu iedzīvotāju vidū, kā arī pievērst uzmanību apkārtējās vides kvalitātei un popularizēt aktīvo atpūtu caur riteņbraukšanu Kuldīgas novadā, uzsverot to, kā drošu, videi draudzīgu un ekonomisku pārvietošanās veidu.

Comments are closed.